Céčko pro celkové zdraví organismu

Revital Cé vitamin + Zinek s echinaceou a šípkem na posílení imunity

Vitamín C přispívá nejen ke snížení únavy a vyčerpání, ale jako významný antioxidant je pro organismus nezbytný. Revital v kombinaci se zinkem pozitivně ovlivňuje nejen imunitu, ale také stav pokožky, vlasů a nehtů. Přípravek je obohacen o přírodní extrakty z echinacea a šípku. Balení 45 kapslí ke koupi v lékárně za 78 Kč.

Céčkem proti nachlazení i chřipce

Vitamin C je pro tělo nezbytný antioxidant. Posiluje imunitu, stará se o celkově dobrou kondici organismu a preventivně chrání před onemocněním. Příjem tohoto vitamínu by měl být vyvážený po celý rok a i když se vyskytuje v ovoci a zelenině, už na podzim je dobré jeho příjem z běžné stravy doplnit. Optimální denní dávka tohoto vitamínu je 90 mg na den, ale vůbec neškodí, pokud ji navýšíte. Céčkem se totiž nedá předávkovat. Pokud ho organismus nespotřebuje, přebytek se samovolně vylučuje močí. Zvýšený příjem Céčka je důležitý v době nemoci, fyzické a duševní zátěži a pokud kouříte. Vitamín C je důležitý antioxidant, který chrání buňky před volnými radikály, které způsobují jejich stárnutí. Rozpustný vitamín C Revital je k dispozici ve 4 příchutích citron, pomeranč a lesní jahoda a nově ještě i limetka Balení 20 šumivých tablet s obsahem C 500 mg za 77 Kč. 1000 mg je za 92 Kč. Vitaminy Revital vyrábí a na trh dodává český výrobce vitamínů VITAR.

23 vitamínů a minerálů – každý na něco a všichni pro zdraví a dobrou kondici

Rozpustný Revital MultiForte obsahuje komplex 23 vitamínů a pro tělo nepostradatelných minerálů. Rozpustné tablety umožňují snadno a rychle připravit osvěžující nápoj a zpestřit si tak pitný režim. A navíc dodat tělu vitamíny a minerály, které běžná strava nemusí pokrýt. Revital MultiForte obsahuje hořčík, vápník, měď, železo, zinek, mangan, selen chrom i jód a vitamíny B, C a E – každý na něco a všichni pro zdraví a dobrou kondici. Na udržení jejich správné hladiny v těle postačí jedna rozpustná tableta denně. Balení 20 šumivých tablet s příchutí pomeranče nebo tropického ovoce koupíte v lékárně za 128 Kč.

Pojďte s námi soutěžit!

Tři výherci můžou vyhrát balíček, který obsahuje: Revital multi forte, Revital C 500 mg, Revital Cé vitamin + Zinek s echinaceou a šípkem. Stačí správně odpovědět na následující otázku.

Kolik příchutí je k dispozici Revital C 500 mg?

  • a) 2
  • b) 3
  • c) 4

Správnou odpověď zašlete do 31.10.2017 na e-mail soutez@npmedia­.cz. Do předmětu e-mailu uveďte CÉČKO.

Více informací: www.vitar.cz a www.nasevitani­ny.cz