Jak se elegantně zbavit nežádoucího tuku a celulitidy

Brandeis Clinic disponuje přístroji, které dokážou odstranit viditelné množství tuku a zmírnit celulitidu již během zhruba půlhodinového ošetření, ale také přístroji startujícími a urychlujícími postupné spalování tuků. Nabízí rovněž technologie, které zlikvidují tuk vzdorující cvičení a dietám, stejně jako tuk na hůře přístupných částech těla, jakými jsou brada nebo krk. Navíc vám pomohou i s potlačením celulitidy a vypnutím kůže.

Vyberte si z 3 šetrných metod odstranění nadbytečného tuku

Brandeis Clinic využívá 3 šetrných, zcela bezpečných, klinickými studiemi potvrzených metod odstranění tuku a celulitidy. Co vás jistě potěší, všechny se obejdou bez skalpelu. Zvažte, která by byla pro vás nejlepší, případně si jejich výhody a nevýhody nechte vyložit v rámci odborné konzultace v Brandeis Clinic. Nuže:

  1. ProShockIce – unikátní neinvazivní přístroj určený k redukci lokálního tuku a edematózní i fibrózní celulitidy, takzvané pomerančové kůže. Je bezpečný, rychlý a vysoce účinný, prováděný vždy zkušeným lékařem. Ovlivňuje jen tukové buňky, okolní tkáň zůstává nedotčená. Začíná se ledovou lipolýzou, která zničí tukové buňky. Následná rázová vlna odstraní celulitidu mechanicky a zlepší prokrvení celé oblasti. Už po prvním krátkém ambulantním ošetření uvidíte dílčí výsledky. Redukci tuku na obvodu v centimetrech si ověříte i změřením. Po 3 až 6 ošetřeních, která nijak neomezí vaše běžné aktivity, budete v příslušné části těla mnohem štíhlejší. Vynikající výsledky tohoto přístroje popsala například studie publikovaná v celosvětovém magazínu Aestetic Plastic Surgery.
  2. Lipomassage přístrojem Cellu M6 – zvyšují přirozené odbourávání tuku o 70 až 100 %. Potřebného výsledku lze dle klinické studie dosáhnout po 12 ošetřeních, která odhadem podstupuje po celém světě denně přes 100 000 lidí. Přístroj Cellu M6 mechanicky stimuluje tukové buňky k lepšímu metabolismu. Kýženého výsledku tak dosáhnete příjemným způsobem, bez chirurgického zásahu, diety či cvičení. Dáte sbohem tuku i na místech, kde se dosud sveřepě držel, podpoříte krevní a lymfatický systém, vytvarujete si postavu, zpevníte povolenou kůži. „Vůbec nechápu, proč mi trvalo tak dlouho, než jsem vaši kliniku navštívila. Mohla jsem být nadšená už před rokem,“ uvedla jedna z klientek, která v Brandeis Clinic podstoupila lipomassage přístrojem Cellu M6.
  3. Injekční lipolýza Dermaheal LL – neinvazivní metoda odbourávání menšího množství usazeného tuku pod bradou, na krku, tváři, stehnech, hýždích, v dolní a horní části břicha, na kolenou, ramenou, rukou či zádech. Používá se speciální roztok obsahující 3 aktivní složky (hydrogenovaný lecitin, karnitin a dekapeptid-4), které dokážou štěpit tukové buňky a bezpečně je odbourávat ven z těla. Lékař roztok aplikuje tenkou jehlou přímo do nahromaděného tuku. Zákrok trvá zhruba půl hodiny a obejde se bez anestezie. Očekávaných výsledků dosáhnete po 4 až 6 týdnech od aplikace. Můžete je podpořit i sami, a to pečlivým dodržováním pitného režimu.

Zaujal vás některý ze šetrných a přitom velmi účinných zeštíhlujících zákroků? Objednejte se na nezávaznou konzultaci do nejlépe vybavené kliniky korektivní a laserové dermatologie v České republice.