Knižní novinka: 100 praktických použití aromaterapie

„Aromaterapie je druh léčitelství založený na používání esenciálních olejů. Jednoznačně jde o nejúčinnější rostlinnou léčebnou metodu. Z tohoto pohledu je třeba si na některé́ silice, využívané́ v této alternativní medicíně, dát pozor – mohou se ukázat jako velmi nebezpečné́! Nemáte se ale čeho bát, protože potenciálně rizikové́ látky jsme do knihy nezařadili,“ říká autorka Danièle Festy.

Kniha 100 praktických použití aromaterapie obsahuje výklad základních pojmů souvisejících s aromaterapií. Abecedně řazený průvodce nabízí účinná, rychlá a bezpečná řešení pro 100 běžných nemocí – od akné po žlučníkové kameny. Postupy, které jsou v knize popsány, jsou vhodné pro děti i dospělé.

Danièle Festy je jednou z nejuznávanějších světových odbornic v oblasti stravování, esenciálních olejů a léčivých rostlin. Vydala přes dvacet knih zabývajících se touto problematikou, z nichž některé se ihned zařadily mezi francouzské bestsellery. Novinkou 100 praktických použití aromaterapie se autorka poprvé dostává i k českému čtenáři.

Danièle Festy: 100 praktických použití aromaterapie

Vydává Práh, 156 stran, doporučená cena 199 Kč

Soutěžte s námi o knihu 100 praktických použití aromaterapie

Stačí správně odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku:

Na kolik běžných nemocí nabízí kniha Danièle Festy alternativní léč­bu?

  1. 200
  2. 100
  3. 50

Správnou odpověď zašlete do 11.10.2017 na email soutez@npmedia­.cz. Do předmětu e-mailu uveďte AROMA. Dva vylosovaní výherci se mohou těšit na výtisk knihy.

Více informací na www.prah.cz