Modelace prsou krok za krokem

Modelaci prsou mohou podstoupit zdravé ženy od 18 let věku, ale nedoporučuje se ženám, které ještě plánují těhotenství.

Díky moderním postupům, které s Vámi bude chirurg konzultovat neomezeně dlouhou dobu, se v této oblasti dočkáte dříve nemožného. Navíc na klinice s evropskou úrovní, a přitom českými cenami. Jak tedy vypadá taková modelace prsou v Brandeis Clinic v Praze?

  • Před zákrokem zde absolvujete konzultaci s plastickým chirurgem, který provede potřebná vyšetření a zhodnotí vhodnost zákroku právě pro Vás. Vysvětlí Vám operační postup, pooperační režim i možné komplikace. Ve spolupráci s recepcí kliniky domluví předoperační vyšetření, jehož součástí je i ultrasonografické vyšetření prsou, a dohodnete se na vhodném termínu operace.
  • Samotný zákrok, který podstoupíte v celkové anestezii, trvá zhruba 2 hodiny. Brandeis Clinic používá speciální anesteziologický přístroj Fabius plus, který vyniká přesným dávkováním medikamentů, což je šetrné pro organismus. Ještě před operací lékař zajistí fotodokumentaci prsou, potřebná vyměření a načrtne linii operačních řezů. Operace spočívá v redukci nadbytku kůže, modelaci prsou a uložení dvorců do požadované polohy. Kůže se zašívá jemným samovstřebatelným stehem, aby byly operační jizvy co nejmenší. Jizvy mají podobu obráceného písmene T a nacházejí se po obvodu a pod dvorcem prsu. Jako prevence krevních výronů se do druhého dne po operaci zavádí drén, a hrudník je fixován elastickým obvazem. Během operace klientka bere preventivně antibiotika.
  • Hospitalizace na klinice v délce jednoho až dvou dnů je nezbytná pro zajištění kvalitní pooperační péče. V Brandeis Clinic má jedna sestřička na starosti maximálně čtyři pacienty. Mimořádný je i komfort pokojů s postelemi nejvyšší třídy, které zamezí namáhání operovaných míst. K dispozici jsou kyslíkové masky, sociální zařízení a televize. Během hospitalizace dostává klientka léky na tlumení bolesti a preventivně antibiotika. Po 24 hodinách po operaci absolvuje první převaz, při němž se zbaví drénů a obdrží elastickou modelační podprsenku.
  • Šest týdnů po modelaci prsou je nutné nosit speciální podprsenku. Až do zhojení operačních ran klientka dochází na převazy. Návrat do práce je možný zhruba po dvou týdnech. První dva měsíce po zákroku lékaři doporučují vynechat náročnější fyzické aktivity a zvedání těžkých předmětů.
  • Během tří až šesti měsíců po zákroku vyblednou pooperační jizvy. Uzavřenou jizvu je možné zjemnit nočním silikonovým krytím, případně profesionálním laserem.

A co dělat, pokud si modelaci prsou velmi přejete, ale momentálně na ni nemáte finanční prostředky? Využijte bleskurychlou půjčku na lékařskou péči přímo na recepci Brandeis Clinic. Neváhejte se objednat na konzultaci a přiložte i fotografii, která upřesní Vaše přání.