Pomoc při žaludečních nevolnostech

Doplněk stravy Antimetil obsahuje suchý extrakt z kořene zázvoru, který je desetkrát koncentrovanější, než běžně dostupný prášek. Proč zrovna zázvor? Tato léčivá rostlina je už od pradávna známá svými příznivými vlivy na potíže s trávením. Obsahuje totiž látky zvané gingeroly, pro které je tradičně známo, že stimulují tvorbu slin a žaludečních šťáv a žluče, a tím mohou příznivě působit na činnost trávící soustavy. Každá tableta přípravku Antimetil obsahuje 10 % gingerolů, které jsou aktivní složkou čerstvého zázvoru a udržují klidné trávení. Tento doplněk stravy je vhodný užívat nejen při cestovních či těhotenských nevolnostech, ale při jakýchkoli dalších pocitech na zvracení, při přejedení či narušení obvyklých stravovacích návyků například na dovolené. Tabletky se snadno polykají a mají neutrální chuť.

Může být doporučován v době těhotenství a kojení

Antimetil mohou užívat dospělí, děti od 3 let věku a ženy od začátku těhotenství. Vzhledem k tomu, že jde o doplněk stravy vyrobený na rostlinné bázi, představuje účinné řešení žaludečních problémů pro těhotné a kojící ženy. Právě těhotné ženy zázvor proti žaludečním nevolnostem vyhledávají velmi často, ale je třeba hlídat si doporučené množství. Některé zdroje uvádějí, že v případě sušeného zázvoru by denní dávka neměla přesáhnout 1 gram. Hlídat si ale doporučené množství nebývá jednoduché, a tak je mnohem bezpečnější dávkování v podobě tabletek Antimetil.

Antimetil je k dostání v lékárnách a podrobné informace k užívání najdete v příbalovém letáku. Pestrá, vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité. Více info na www.antimetil.cz