Pravý čas na podporu imunity

Stačí dvě želé denně

Revital The Simpsons Multivitamin želé s extraktem z šípku obsahuje vitamín C, B, E a D3. Stará o normální činnost imunitního systému, nervové soustavy a vývoj kostí a zubů. Důležitý je také obsažený zinek a jod, kterých v běžné stravě nebývá dostatek. Stačí 2 želé denně, aby pokryly potřebu dětského organismu. Želé chutná skvěle a nabízí 5 nejoblíbenějších ovocných příchutí: pomeranč, citron, grep, jablko a jahodu s malinou.

Kolostrum pro imunitní systém

Součástí speciální edice je také Revital The Simpsons Multivitamin s kolostrem. Kolostrum dokáže nastavit normální funkci imunitního systému a tím posílit odolnost proti bakteriím a virům. Kromě toho přispívá k psychické pohodě a snižuje únavu. Obsažené vitamíny C,B, D a E podpoří dobrou kondici dětí i dospělých. Moderní doplněk stravy Revital má formu cucavých tablet s příchutí meruňky, lesní jahody a borůvky. Dárkové balení je k sehnání v lékárnách nebo e-shopech za 389 Kč.

Nedostatečný přísun prospěšných látek zaznamenává tělo po celý rok, bez ohledu na roční období a počasí. Proto je vhodné jejich doplnění kvalitními přípravky. Revital The Simpsons multivitamínovou kolekci vyrábí česká firma Vitar, výrobce vitamínů a doplňků stravy s 26 letou tradicí.

Pojďte s námi soutěžit

Máme pro vás připravený 3× balíček Revital The Simpsons Multivitamin. Stačí odpovědět na jednoduchou otáku.

S jakým dětským motivem je možné vitamíny Revital zakoupit?

  1. Mach a Šebestové
  2. Simpsonovi
  3. Pat a Mat

Odpovědi zasílejte na adresu soutez@npmedia.cz s předmětem REVITAL do 9.12. 2016 výherce budeme kontaktovat e-mailem.

www.vitar.cz