Soutěž o doplňky stravy, které potěší vaše tělo

Očistná kúra pro celý organismus

Ačkoliv očistné kúry bývají obvykle spojovány spíše s obdobím jara, i na podzim se hodí přispět k tomu, aby se tělo zbavilo škodlivin. Vyzkoušet můžete sílu některých přírodních látek obsažených ve vybraných bylinách. Patří k nim například známý antioxidant ostropestřec mariánský, který přispívá k pročištění a podporuje normální funkce jater a trávení. Příznivý vliv má i na přirozenou obranyschopnost a odolnost našeho organismu.

Mluvíme-li o očistné kúře, nesmíme zapomenout ani na kopřivu dvoudomou, o jejímž příznivém vlivu na vylučování vody z organismu jste už jistě slyšeli. Podporuje také normální činnost ledvin, ale i prostaty a spojována je i s osvěžením těla a podporou vitality. Ke stálicím patří i smetanka lékařská, která podporuje normální funkci močové soustavy, ale i činnost žaludku a jater. Kombinaci extraktů z těchto bylin v praktické formě tablet nabízí doplněk stravy Liftea Pro játra a ledviny, který je součástí balíčku pro výherce naší soutěže.

Klidný podzim

Krátící se dny a nepříznivé počasí přispívají k vnímání podzimu coby pochmurného období, na které nejen ti citlivější z nás častěji reagují pocity úzkosti či nervozity. Také stres můžeme na podzim snášet hůře než jindy. I v takových případech si naše tělo zaslouží podporu. Inspiraci můžete i tentokrát hledat v přírodě. Ke zklidnění emocí a zmírnění pocitů úzkosti, nervozity a stresu přispívá extrakt z nati třezalky tečkované. Má příznivý vliv i na pocit duševní pohody a rovnováhy a podporuje dobrou náladu. Výherce naší soutěže se proto může těšit i na doplněk stravy Liftea Třezalka, který extrakt z této rostliny přináší v praktické formě tablet.

Odpočinek je základ

Abychom si mohli podzimní radovánky užít, musíme se na ně dobře vyspat. Jenže je řada faktorů, které náš klidný spánek narušují. Patří k nim i každodenní starosti, stres, úzkost a nepravidelný denní režim. Pokud i vy patříte k těm, kteří se v posteli dlouho převalují a nemohou usnout, vyzkoušejte kombinaci extraktů z kořene kozlíku lékařského a chmelových šištic doplněnou o vitamín B6. V praktické formě tablet ji obsahuje doplněk stravy Liftea Sladké sny, který přispívá ke zkrácení doby usínání a zlepšení kvality spánku.

Pojďte s námi soutěžit

Balíček obsahující doplňky stravy Liftea Pro játra a ledviny, Liftea Třezalka a Liftea Sladké sny je připraven pro tři výherce dnešní soutěže. Pokud se chcete do soutěže zapojit, odpovězte správně na soutěžní otázku:

Doplněk stravy Liftea Třezalka obsahuje extrakt z rostliny nazvané:

  • a) Třezalka velká
  • b) Třezalka tečkovaná
  • c) Třezalka duhová

Více informací a správnou odpověď najdete na www.liftea.cz

Správné odpovědi zasílejte do 24. 11. na email soutez@npmedia.cz a do předmětu uveďte Doplněk stravy pro játra a ledviny.