Soutěž o hřejivý nápoj Revital vitamin C + Zinek a o žvýkací kapsle The Simpsons

Vychutnejte si kouzlo zimy ve zdraví

Naše zdraví i to jak se cítíme ovlivňuje celá řada faktorů. Může to být třeba malé prochladnutí, co způsobí např. nepříjemnou rýmu. Právě zima naši odolnost prověří nejvíce. A abychom si ji užili ve zdraví, je důležité vhodně se oblékat, zdravě jíst, dodržovat pitný režim i když zrovna nemáme pocit žízně a nezapomínat na vitamíny. Chladné dny dokáže zpříjemnit novinka Revital vitamin C + Zinek – speciální vitamínová edice s chutí horkých vánočních punčů a vábivou vůní jablek a skořice. Balení obsahuje 2 druhy tablet na posílení imunity: rozpustné ve vodě a rozpustné v ústech. První umožňují připravit si horký nápoj na zahřátí nebo studený, když potřebujete osvěžit a zahnat žízeň. Překvapivě lahodnou chuť oceníte i tehdy, když vám Revital rozpustný v ústech nahradí třeba oblíbený bonbón. Revital vitamin C + Zinek obsahuje kombinaci vitamínů pro posílení odolnosti organismu. Céčko přispívá ke snížení únavy a jako významný antioxidant je pro tělo nezbytný. Právě na něm do značné míry závisí tělesná obranyschopnost a tedy i to jak často jsme nemocní. Vitamín C je důležitý nejen pro normální funkci imunitního systému, ale prospívá také cévám, kůži, dásním, zubům a psychice. Zinek se podílí na udržení rovnováhy mezi kyselinami a zásadami v těle a pozitivně ovlivňuje nejen imunitu, ale také stav pokožky, vlasů a nehtů i normální stav kostí. Balení 30 tablet rozpustných v ústech a 20 šumivých tablet k dostání v lékárně za 128 Kč.

Revital je doplněk stravy, který nenahrazuje pestrou stravu a nemá léčebné účinky.

www.vitar.cz www.nasevitami­ny.cz

Chytrá hlavička,samá jednička

Žvýkací kapsle The Simpsons Omega 3 s příchutí Tutti frutti obsahují nepostradatelné Omega 3 mastné kyseliny, důležité pro mozkové funkce a vitamíny D3 + E. Základem je rybí olej z tuňáka, zbavený nepříjemné pachuti. Získává se speciální studenou extrakcí rybího tuku z mořských ryb lovených ve vodách Indického oceánu a zpracovaných za čerstva. DHA a EPA jsou nenasycené mastné kyseliny, nezbytné pro normální funkci mozku, kostí, srdce, očí i pokožky. Organismus si je sám nedokáže vytvořit, proto je nutné je tělu dodávat.

Mastné kyseliny příznivě ovlivňují vývoj kostí a mozku především v dětském věku. Vědci prokázali, že omega 3 mastné kyseliny mají nejen protizánětlivé účinky, ale zdají se být nezbytné pro rozpoznávací funkce jako je paměť i výkonnost mozku. Typickými příznaky nedostatku omega 3 mastných kyselin je únava, poruchy paměti, příliš suchá kůže, změny nálad, deprese, srdeční problémy.

Přípravek The Simpsons Omega 3 + vitamíny D3 a E je určený dětem od 3 let. Balení 60 kapslí je k dostání v lékárnách za 284 Kč.

www.vitar.cz

Doplňky stravy jsou potraviny, jejichž účelem je doplňovat běžnou stravu. Jsou koncentrovanými zdroji vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem. Více se o doplňcích stravy dozvíte zde.

Soutěž

Která z těchto kyselin nepatří nenasycené mastných kyseliny?

  • a) kyselina olejová
  • b) kyselina linolová
  • c) kyselina sírová

Správnou odpověď zasílejte nejpozději do 14.2.2018 na e-mail soutez@npmedia.cz a do předmětu uveďte doplňky stravy Vitar.