Soutěž o Revital 3-PACK a o rozpustný Multivitamín Revital v kolekci Simpsons pro děti

Revital 3-PACK

Céčka není nikdy dost, protože posiluje imunitu, stará se o celkově dobrou kondici organismu a preventivně chrání před onemocněním. Příjem tohoto vitamínu by měl být vyvážený po celý rok a i když se vyskytuje v ovoci a zelenině, už na podzim je dobré jeho příjem z běžné stravy doplnit. Optimální denní dávka tohoto vitamínu je 90 mg na den, ale vůbec neškodí, pokud ji navýšíte. Céčkem se totiž nedá předávkovat. Pokud ho organismus nespotřebuje, přebytek se samovolně vylučuje močí. Zvýšený příjem Céčka je důležitý v době nemoci, fyzické i duševní zátěži. Vitamín C je důležitý antioxidant, který chrání buňky před volnými radikály. Koupíte v lékárnách nebo e-shopu nasevitaminy.cz za 190 Kč. Vitaminy Revital vyrábí a na trh dodává český výrobce vitamínů VITAR. www.vitar.cz

Multivitamín Revital v hravé kolekci Simpson

Pro přípravu vitamínového nápoje stačí jedna rozpustná tableta. Děti si na něm pochutnají a zpestří pitný režim. Chutná totiž po malinách a to mají děti rády. Neobsahuje přidaný cukr a je tedy vhodný také pro diabetiky. Doporučené dávkování 1/2 tablety denně pro děti od 3 let, od 10 let 1 tableta denně. Balení: 20 tablet K dostání v lékárnách za 91 Kč.

www.vitar.cz, www.nasevitami­ny.cz

Doplňky stravy jsou potraviny, jejichž účelem je doplňovat běžnou stravu. Jsou koncentrovanými zdroji vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem. Více se o doplňcích stravy dozvíte zde.

Soutěž

Která potravina obsahuje největší koncentraci vitamínu C?

  • a) citrusové plody
  • b) australské kakadu švestky
  • c) acerola třešně

Správnou odpověď zasílejte nejpozději do 11. 1. 2018 na e-mail soutez@npmedia.cz a do předmětu uveďte Revital 3-PACK.