Soutěžte o balíček pro příjemně strávený advent

Hlavně klid!

Podzim a zima jsou díky ubývajícímu dennímu světlu náročné i na naši psychiku. Natož když se spojí se všemi povinnostmi, které máme. Úzkost, nervozita, ale i nedostatek koncentrace a pocit únavy však patří k častým projevům nedostatku hořčíku. Pro jeho doplnění vyzkoušejte nový doplněk stravy Floradix Magnesium. Tekutá forma organického hořčíku zajišťuje jeho rychlou a účinnou vstřebatelnost v našem organismu. Tu dále podporuje směs ovocných koncentrátů například z ananasu, hrušek či manga. Výtažky z bylin, k nimž patří heřmánek a fenykl, podporují zdravé trávení. Díky svému zpracování je Floradix Magnesium vhodný i pro kojící a těhotné ženy a děti od tří let. Neobsahuje alkohol, konzervační látky, barviva ani syntetické přídatné látky.

Hořké byliny pro zdravé zažívání

Vánoční nadílkou to začíná, ochutnáváním při pečení vánoček a cukroví pokračuje a štědrovečerní hostinou vrcholí. Zatímco my si hodování užíváme, pro naše zažívání jde často o náročné období. Můžete ho podpořit novým tekutým doplňkem stravy Floradix Gallexier®, který je ideální jako aperitiv nebo digestiv. Obsahuje desítku hořkých bylin, jejichž chuť je zjemněna fruktózovým sirupem a aromatickými bylinami. Díky pampelišce, artyčoku, kurkumě, zázvoru, kardamonu a dalším bylinám přispívá k intenzivnější produkci tělu vlastních trávicích šťáv, a tak podporuje lepší trávení i v případě konzumace těžkých a tučných jídel. Přispívá i ke zmírnění pocitu plnosti a nadýmání. Neobsahuje konzervanty, laktózu, barviva, lepek ani alkohol.

Soutěžní otázka:

Doplněk stravy Floradix Gallexier® obsahuje mimo jiné listy z:

  1. Růže
  2. Kopretiny
  3. Pampelišky

Správnou odpověď najdete na http://floradix-zelezo.cz/…ix-gallexier. Zašlete ji do 9. prosince na soutez@npmedia.cz s označením SALUS, výherci budou kontaktováni e-mailem.