Soutěžte o novinku přispívající ke kráse vaší pleti

A proč jsou zrovna tyto látky pro naši pleť důležité?

Kolagen je základní bílkovinovou složkou pojivové tkáně a představuje téměř 30 % bílkovin živočišné hmoty. Zajišťuje pružnost a regeneraci kůže, vliv má i na stav chrupavek a kostí. V průběhu života se obnovuje; v kostech přibližně po roce, v kůži zhruba každých pět měsíců. S přibývajícím věkem však tvorba kolagenu klesá a snižuje se i síla a odolnost jeho vláken. To vede k rychlejšímu stárnutí pleti i ke zhoršení kvality vlasů a nehtů.

Kyselina hyaluronová, označována také jako hyaluronan sodný, se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Přibližně polovina celkového množství se nachází v kůži, kterou kyselina hyaluronová hydratuje a vyživuje. Podporuje také její obrannou funkci a chrání před pronikáním škodlivých látek do těla. S rostoucím věkem se koncentrace kyseliny hyaluronové v našem těle snižuje, což vede k tvorbě vrásek, suché a hrubé pleti a k jejímu celkovému stárnutí.

Ochrana před oxidací

Nový doplněk stravy Liftea COLAGENOVA® Hyaluronic obsahuje kromě kombinace dobře vstřebatelného mořského kolagenu Peptan® a značkové kyseliny hyaluronové ExceptionHYAL® i výtažek z třešně Acerola bohaté na vitamín C. Ten přispívá k ochraně buněk před oxidací způsobenou stresem. Všechny tyto látky si můžete dopřát v praktické formě tobolky. Novinka je k dostání v balení obsahujícím 30 tobolek, které představuje 30denní program pro péči o vaši pleť.

Soutěžte s námi!

Novinku Liftea COLAGENOVA® Hyaluronic+ získá 5 výherců naší soutěže. Pokud se chcete do soutěže zapojit, zašlete nám správnou odpověď na soutěžní otázku:

Doplněk stravy Liftea COLAGENOVA® Hyaluronic+ obsahuje dobře vstřebatelný kolagen:

  • a) Suchozemský
  • b) Mořský
  • c) Horský

Více informací a správnou odpověď najdete na www.liftea.cz

Správné odpovědi zasílejte do 29. 11. na e-mail soutez@npmedia.cz a do předmětu uveďte Liftea Colagenova.