Soutěžte o podzimní balíček

Za únavou se může skrývat nedostatek železa

Únavu na podzim často přičítáme úbytku denního světla a celkově pochmurnější atmosféře. Spolu s bledostí pokožky ale únava patří k častým projevům nedostatku železa, tedy stopového prvku, které naše tělo nezbytně potřebuje, ale neumí si ho samo vytvořit. Zdrojem železa by měla být pestrá a vyvážená strava, kterou si bohužel ne vždy dopřáváme. K doplnění železa je určen i tekutý doplněk stravy Floradix® Železo+. Obsahuje organické železo, které je pro naše tělo dobře vstřebatelné, a dále vitamín C a výtažky z ovocných šťáv, jež vstřebatelnost železa podporují. Přípravek dále obsahuje vitamíny skupiny B a výtažky z bylin aktivující metabolismus a posilující organismus. Tekutá forma a unikátní technologický postup zaručují výjimečnou kvalitu a stabilitu výrobku, a to i bez použití konzervačních a přídatných látek a barviv.

Síla alpských bylin pro zimní období

K uvolnění dýchacích cest zahrnujících oblast hltanu, hrtanu a průdušek a celkovému posílení organismu přispívají bylinné výtažky a esence obsažené v novém doplňku stravy Floradix® Alpenkraft. Patří k nim bylinné extrakty z heřmánku, tymiánu, lípy, anýzu, kmínu, fenyklu, chmele, truskavce, borovice a lékořice, které aktivují dýchací cesty a pročišťují organismus, ale i esenciální oleje neboli silice z borovice, citrónu, máty, eukalyptu, badyánu a fenyklu mající antiseptické vlastnosti a uvolňují pocit napětí. Nechybí ani med a sladový výtažek, které uklidňují sliznici krku a přispívají k lepší funkci hladkých svalů průdušek, dýchacích svalů hrudníku a bránice. Doplněk stravy Floradix® Alpenkraft ve formě sirupu neobsahuje alkohol, žádné konzervační látky, laktózu ani barviva.

Soutěžní otázka:

Doplněk stravy Floradix® Železo+ obsahuje železo ve formě:

  1. Železa glukonatého
  2. Glukonátu železnatého
  3. Glukonitu železitého

Správnou odpověď najdete na www.salushaus.cz. Zašlete ji do 30. listopadu na soutez@npmedia.cz s označením SALUS PODZIM, výherci budou kontaktováni e-mailem.