Soutěžte s námi o balíček kvalitní dětské kosmetiky Tidoo v hodnotě 550 Kč

Součástí balíčku, na který se mohou těšit tři výherci naší dnešní soutěže, je Tidoo BIO Čisticí micerální voda s měsíčkem lékařským, která se hodí pro péči o obličej i tělo vašeho miminka. Jemně čistí a zároveň hydratuje pokožku vašeho miminka. Její použití je velmi snadné. Vodu pouze nanesete na bavlněný ubrousek, kterým jemně omyjete obličej, tělo nebo zadeček dítěte. Nemusíte se přitom obávat, protože tato micerální voda díky svému složení nedráždí oči. Zvídaví rodiče si mohou čisticí schopnosti tohoto přípravku sami jednoduše ověřit. Udělejte si na ruce čáru propiskou a uvidíte, jak snadno půjde odstranit. To vše bez použití látek, jako jsou parabeny, fenoxyetanol, barviva či konzervanty.

V balíčku pro výherce nesmí chybět ani Tidoo BIO Ochranný krém na přebalování. Pečuje o citlivou pokožku vašeho děťátka v oblasti pod plenkami. K její hydrataci a výživě přispívají arganový a řepkový olej i bambucké máslo. Ve složení přípravku najdete také 20% oxid zinečnatý, samozřejmě bez nanočástic, včelí vosk, měsíček lékařský a vitamíny A a E. Krém se používá jako ochranná vrstva na očištěnou pokožku. Nanést ho můžete i v případě, že má vaše miminko na pokožce v oblasti pod plenkami začervenalá a suchá místa.

Velmi užitečné pro každodenní použití jsou také Tidoo Jemné vlhčené ubrousky s měsíčkem lékařským. Jedná se o kompostovatelné ubrousky s BIO tělovým mlékem. Vyrobeny jsou z organického vlákna Tencel a poté, co jimi očistíte jemnou pokožku vašeho dítěte například na rukách či obličeji, můžete je dát do domácího kompostéru. Ubrousky s velmi jemným složením a obsahem látek jako měsíček lékařský či aloe vera můžete pořídit ve variantě bez parfému nebo s přírodním parfémem.

Pro účast v soutěži nám pošlete správnou odpověď na tuto soutěží otázku:

Značka Tidoo pochází z:

  • a) Finska
  • b) Francie
  • c) Filipín

Správnou odpověď najdete ZDE.

Správnou odpověď zašlete do 19.7.2018 na adresu soutez@npmedia.cz a do předmětu uveďte Tidoo. Tři z vás obdrží Balíček obsahující Tidoo BIO Čisticí micelární vodu (500 ml), Tidoo BIO Ochranný krém na přebalování (75 g) a Tidoo Jemné vlhčené ubrousky (58 ks)