Dýňové tablety pro ženu, doplněk stravy

Téměř každá čtvrtá žena trpí na citlivý močový měchýř. Tak běžné věci jako kašel, smích nebo fyzická námaha, jako je zvedání tašky nebo chůze do schodů, u nich můžou vést k nedobrovolnému úniku moči. V lidovém léčitelství je po staletí znám pozitivní vliv semen štýrské dýně na slabý močový měchýř. Je tomu tak mimo jiné díky bioaktivním látkám zvaným lignany, které jsou obsaženy především v bezolejnaté části dýňových semen. Dr. Böhm® Dýňové tablety pro ženu se specializují na sílu těchto látek: obsahují 20krát zkoncentrovaný speciální patentovaný bezolejný EFLA®940 extrakt ze semen štýrské dýně obohacené o sójové izoflavony. Dr. Böhm® Dýňové tablety pro ženy, doplněk stravy, pro normální funkci močových cest jsou k dostání výhradně v lékárnách.

Pastilky s islandským lišejníkem a ibiškem, zdravotnický prostředek

Pro zklidnění podráždění dutiny ústní a hrtanu spojeného se suchým kašlem se tradičně používá islandský lišejník z arktické tundry, ale také proskurník lékařský, lidově nazývaný ibišek, a to pro svůj vysoký obsah účinných látek. LUUF® Pastilky s islandským lišejníkem a ibiškem obsahují tyto vysoce dávkované rostlinné účinné látky vytvářející na sliznici ochranný film, který zvlhčuje a zároveň podporuje regeneraci. Chrání tak proti chrapotu a dráždění ke kašli a působí blahodárně na podrážděný krk. Pastilky s ovocnou příchutí bezinky jsou bez cukru, konzervačních látek a umělých barviv. LUUF® Pastilky s islandským lišejníkem a ibiškem, zdravotnický prostředek, jsou k dostání výhradně v lékárnách.

Soutěžte s námi o balíček pastilek Dr. Böhm® a LUUF®!

Která z uvedených rostlin je vhodná pro léčbu kašle?

  1. rozchodník ostrý
  2. proskurník lékařský
  3. šrucha zelná

Napište nám správnou odpověď na soutez@npmedia.cz a my 2.1.2017 vylosujeme tři výherce. Do předmětu e-mailu uvádějte TABLETY PRO ZDRAVÍ.