Vyzkoušejte Energit po řidiče

Včetně vitamínu C

Energit povzbudí okamžitě, abyste svěží mohli pokračovat v cestě. Kromě kofeinu obsahuje výtažky z guarany, které snižují únavu a zvyšují pozornost. Energit dokáže zasáhnout v pravou chvíli, když potřebuje jet dál a navíc se postará o přísun nepostradatelného vitamínu C. Nejvíce se cestuje v létě o prázdninách, v období zrajících višní. Energit má jejich příchuť a je bez chemických barviv a umělých aromat.

Energit je legendární značka vitaminových a energetických tablet prvotřídní kvality od VITARu, tradičního českého výrobce vitaminových doplňků. Energit letos slaví 23 let plných šťavnaté energie a odhodlání podpořit aktivní život a dobrou kondici.

Doplňky stravy jsou potraviny, jejichž účelem je doplňovat běžnou stravu. Jsou koncentrovanými zdroji vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem. Více se o doplňcích stravy dozvíte na www.vitar.cz

V obchodech, lékárnách a e-shopech 42 tablet za 44,90 Kč.

Pojďte s námi soutěžit

Kolikáté narozeniny letos slaví značka Energit?

  • a) 10.
  • b) 18.
  • c) 23.

Pro pět výherců máme připravené balíčky se dvěma produkty. Správné odpovědi zasílejte do 23. července na soutez@npmedia.cz s heslem ENERGIT.