Osvěžte svou každodenní rutinu a vraťte svým dnům barvu!

Obnovte svou paletu barev

I malá změna vašeho vzhledu, může mít velký vliv na vaši náladu. Pořiďte si nový kousek oblečení, po kterém už dlouho toužíte, nebo vás při příchodu do obchodu okouzlí. Je jedno, jestli je to něco bláznivě barevného, či barevně umírněný, ale zároveň stylový kousek. Uvidíte, že se vám zvýší sebevědomí a vaše každodenní rutina najednou dostane zcela nový rozměr. Svět bude zářit veselejšími barvami.

Běžte ven

Většina z nás sní o tom, že bude každý den trávit více času venku. Co na tom, že je venku brzy tma, čerstvý vzduch ve spojení s přírodou dokáže zázraky. Uvidíte, že venkovní jóga, běh v parku nebo třeba jen klidná procházka přispěje k osvěžení vašeho organismu. Zkuste to, endorfiny fungují, nejen že budete mít dobrou náladu, ale budete na sebe neskutečně pyšní, že jste vyrazili.

Dodejte vaši domácnosti novou vůni

O tom, jak důležitou roli v životě každého z nás hrají vůně, není třeba dlouze hovořit. Bref se inspiroval posledními trendy a představuje prémiové WC bloky Bref De Luxe, které provoní vaši toaletu či koupelnu neodolatelnou vůní cedrového dřeva, jasmínu či bergamotu a zároveň uchovají záchodovou mísu déle čistou a svěží.

Aroma každého tuhého WC bloku Bref De Luxe se stejně jako u klasických parfémů skládá ze tří částí – hlavy, srdce a základu, takže se z jejich intenzivní vůně můžete radovat ještě déle. Kromě neodolatelné vůně bojuje Bref De Luxe účinně proti vodnímu kameni a vytváří aktivní pěnu, která vaši toaletu důkladně vyčistí a udržuje déle čistou a svěží.

Bref De Luxe k dispozici ve třech vonných provedeních s prvky jasmínu, papáji, orchideje, cedrového dřeva, bergamotu nebo zázvoru: Lovely Jasmine, Magic Moonflower a Delicate Magnolia. 

Prémiové WC bloky Bref De Luxe jsou k dostání v obchodech ve velikostech Single / Duo / Trio. Doporučená cena za single provedení je 44,90 Kč.