Soutěžte o Bohemia Chips s příchutí pečené kuře

Jaro je přede dveřmi

Jedete na výlet, chystáte se grilovat nebo pořádáte večírek? Ať už s partou přátel nebo v úzkém kruhu rodiny, venku nebo doma, vždy se najde vhodná příležitost potěšit své chuťové buňky. Nové Bohemia Chips s příchutí pečené kuře vás kromě toho, že jsou úžasně křupavé, překvapí dokonale věrnou chutí pečeného kuřete a zpříjemní vám tak i obyčejný všední den.

Doporučená prodejní cena Bohemia Chips s příchutí pečené kuře, které jsou v obchodech dostupné od března 2015, je 24,90 Kč za 77g balení.

Můžete se prokřupat k jednomu z 300 originálních pekáčků!

Hrajte společně s Bohemia Chips na www.bohemiachip­s.cz/peceneku­re o originální pekáčky. Stačí koupit deset balíčků nových Bohemia Chips s příchutí pečené kuře označených soutěžní samolepkou, posílat unikátní kódy z obalů a být mezi 75 nejrychlejšími v daném soutěžním týdnu. Soutěž o keramický pekáček probíhá celý duben. Více informací a kompletní pravidla soutěže naleznete na www.bohemiachip­s.cz/peceneku­re.

Soutěžní otázka

Víte, na jakém oleji se připravují Bohemia Chips s příchutí pečené kuře?

  1. na palmovém oleji
  2. na 100% slunečnicovém oleji
  3. na řepkovém oleji

Odpověď na soutěžní otázku najdete na www.bohemiachip­s.cz. Správné odpovědi zasílejte na soutez@npmedia.cz s označením Bohemia Chips do 10. 5. 2015. Jeden výherce získá karton nových Bohemia Chips s příchutí pečené kuře.