Móda & styl

Jak na paradentózu a nejrůznější bolesti zubů

Jak na paradentózu a nejrůznější bolesti zubů

Paradentóza dokáže každého z nás nepříjemně potrápit. Jedná se o zánětlivé onemocnění dásní a závěsného aparátu zubů. Pokud se neléčí a dojde až k jejímu poslednímu stádiu, mohou zuby dokonce vypadnout. Přečtěte si, co toto onemocnění způsobuje a jak jej léčit. celý článek »

Péče o nohy nikdy nekončí. Nezapomínejte na pedikúru, ale také prevenci nemocí

Péče o nohy nikdy nekončí. Nezapomínejte na pedikúru…

Nohy nás nesou celý náš život. A proto bychom se jim měli odvděčit důkladnou a stoprocentní péčí. Nejen v letních měsících, kdy je více vystavujeme a podrobujeme kvůli vyšším teplotám a chození „bosky“ větší zátěži, ale po celý rok. Mezi nejčastější problémy patří ztvrdlé a popraskané paty, ale také křečové žíly. A proto… celý článek »

Hrozí vám závislost na mobilu či sociálních sítích? Naordinujte si digitální detox

Hrozí vám závislost na mobilu či sociálních sítích?

Jen málo lidí v současné době nemá chytrý telefon, který mu umožňuje být na dosah ostatním kdekoliv a kdykoliv. Dokonce už nás nelimituje hledání wifi připojení, součástí mobilního tarifu bývají i docela slušná data, díky kterým můžeme být online při cestě do práce, při čekání ve frontě nebo před spaním. Dostupnost… celý článek »

Jaké oblečení se k vám hodí podle typu pleti?

Jaké oblečení se k vám hodí podle typu pleti?

S barvou pleti nesouvisí pouze líčení, ale také oblékání a doplňky. Víte, že ve starorůžové se necítíte dobře? Podvědomě to může souviset právě s vaším vzhledem. Posviťme si na to, jaká barva oblečení se hodí právě k vám! celý článek »

Svatební trendy pro rok 2020: Dlouhý rukáv, lehounký tyl a inspirace folklorem

Svatební trendy pro rok 2020: Dlouhý rukáv, lehounký tyl…

Sotva skončila jedna svatební sezóna, už se nezadržitelně blíží další. Moderní nevěsty si velmi dobře uvědomují, že plánování dokonalého dne D zabere nemalé množství času, a proto si své vysněné dodavatele rezervují často s výrazným předstihem. Také zavedený pražský svatební salón MiaBella, který se specializuje na šití… celý článek »
Partneři rubriky Móda & styl
Zajímavé odkazy