Co potřebuje vaše pleť?

Zásadní pro vaši pleť je odličování

Na náš obličej denně nepříznivě působí make-up, znečištění a odumřelé buňky, a proto je správné odličování zásadním krokem pro udržení zářivé pleti!

I v případě, že nenosíte make-up, je čištění velmi důležité pro udržení kvality vaší pleti a k její podpoře. Odstraňuje nečistoty, škodliviny a přebytečné sérum, vlivem jejichž působení je epidermis mdlá. Pomáhá také bojovat proti rozšířeným pórům, které jsou hlavní příčinou tmavých teček.

Hydra-Essential Hydrating Micellar Water for the Face and Eyes

Tento produkt je víc než jen odličovač. Je to inovativní hydratační péče, která čistí, odličuje a zhebčuje pleť v jediném kroku. Tato micelární voda funguje zároveň jako olej i voda, přičemž v sobě spojuje veškeré výhody oleje a na pleť působí pocitově jako voda. Micely, které obsahuje, a mikroemulze, kterou vytvářejí, po nanesení na pleť jemně odstraňují nečistoty a zachycují make-up, aniž by ho roztíraly po celém obličeji.

Účinky 3 v 1

Čistí a odličuje pleť v jediném kroku. Osvěžuje a hydratuje pleť. Pleť může v noci dýchat. Ráno je tonizovaná a připravená přijmout vhodnou péči.