Designové městské batohy pronikají do světových metropolí

Batoh Taito Grafit/Taito White/Taito Craft

Ideální lehký městský batoh, který ukrývá sedm kapes, včetně skryté kapsy na zádech a oddělení na počítač až 15". Dokonale drží tvar i při částečném zaplnění. U tohoto modelu designéři použili unikátní membránový materiál Tyvek® od společnosti DuPont®, který napodobuje zmuchlaný papír. Současně je velice pevný, odolný a strach nemusíte mít ani z jeho bílé varianty. Bez obav ho můžete svěřit pračce. Nemusíte mít proto strach ani z jeho bílé varianty.

- Cena 2 690 KčBatoh 90210 – Beverly Hills

Svým klasickým tvarem je ideálním společníkem pro každodenní život ve městě. Spolehnout se na něj můžete i při krátkodobém cestování. Navíc má tajnou kapsičku na zádech, o které budete vědět jenom vy. Batoh je kompletně nepromokavý, vyrobený z vysoce odolného a pevného nylonu. Batoh je v barevných variantách černá, šedá a fuchsiová.

  • Cena: 2 490 Kč

Batoh Neustadt Black/Neustadt Olive/Neustadt Grey

Minimalistický vzhled batohu v černé, olivové nebo šedé barvě snadno doplní každý outfit. Díky rychlému přístupu k notebooku, tajné kapse na cennosti i organizátoru uvnitř, budou každodenní přesuny ve městě ještě pohodlnější. Batoh s konstrukčním řešením Roll-Click umožňuje zvětšit objem až na 24 l. Nepromokavý a velice pevný materiál včetně zipu a gumového spodku oceníte v každém počasí.

  • Cena: 3 590 Kč

www.keeppacks.eu