Gastronomická soutěž i návrh interiérů na podzimním veletrhu!

Návrh domova snů

Veletrh nábytku, interiéru a designu FOR INTERIOR patří mezi největší podzimní akce svého druhu. Představí se na ní mnoho významných českých i zahraničních výrobců nábytku, ale i menších interiérových studií, které vám vytvoří návrh domova snů přesně podle vašich představ. Chybět nebude ani atraktivní program. Přímo před zraky návštěvníků navrhne tým špičkových architektů z ateliéru de.fakto několik vybraných interiérů. Vaši vizi budoucího bydlení můžete do unikátního projektu přihlásit na forshow.cz. Výtěžek z této akce poputuje na dobročinný projekt Školy pro Barmu. Více na www.forinteri­or.cz.

Kulinářské speciality

Odborný veletrh FOR GASTRO & HOTEL 2015 je kontraktačně-prodejní akce určena nejen pro profesionály, kuchaře a odborníky působící v gastronomii a hotelnictví, ale i pro všechny, kteří se o problematiku gastronomie a nové trendy v oblasti HORECA zajímají. Pro návštěvníky je i letos připraven bohatý doprovodný program, kterému bude vévodit semifinále mezinárodní soutěže Global Chefs Challenge, která se koná za podpory Světové asociace kuchařů a cukrářů.

To nejlepší z české gastronomie představí Asociace kuchařů a cukrářů ČR. Příchozí se mohou těšit na komponovaný program České barmanské asociace i na festival kulinářských specialit nebo přehlídku nových trendů a inovací v gastronomii GASTRO TOUR. Za zmínku stojí i konference k aktuálnímu tématu elektronické evidence tržeb, kterou pořádá Ministerstvo financí v novém kongresovém sále za osobní účasti ministra financí Ing. Andreje Babiše. Více na www.for-gastro.cz.

Pomoc při nákupu vánočních dárků

Již 6. ročník veletrhu FOR DECOR & PRESENT nabídne jako každý rok pomocnou ruku při nákupu vánočních dárků a dekorací do vašeho domova. Těšit se můžete na nepřeberné množství originálních dekorací, bytového textilu, luxusních dárků i maličkostí, které udělají radost. Více na www.fordecor.cz.