Móda & styl

Vyberte si svůj podzimní šatník!

Vyberte si svůj podzimní šatník!

Venku máme stále tropické teploty a náš šatník je plný letních šatiček, ale již teď bychom měly přemýšlet, jak bude náš šatník vypadat nadcházející sezónu podzim/zima 2014. Módní trendy se předhánějí v originálnosti, kombinování nekombinovatelného, uhlazeném i divokém vrstvení a neotřelým pohledem na známou klasiku. celý článek »

Jak se správně obléci na pracovní pohovor

Jak se správně obléci na pracovní pohovor

To, jak se obléknete na pracovní pohovor, je při hledání zaměstnání velmi zásadní, protože máte jen jednu šanci udělat ten správný první dojem. Váš vzhled od hlavy až k patě bude po vašem CV a referencích tím nejdůležitějším faktorem ovlivňujícím první dojem u personalisty či budoucího zaměstnavatele. Nejen oblečení však… celý článek »

Léto je jako stvořené pro večírky. Buďte okouzlující!

Konečně jste se dočkala. Vytoužená dovolená v zahraničí je tady. Sbalila jste si nejhezčí šaty, čekají vás dny plné relaxace, nevšedních zážitků a setkávání s novými lidmi, možná i letní láska. Součástí většiny all-inclusive pobytů je i pozvánka pro všechny účastníky na welcome drink. Jak se na takový večírek připravit, abyste byla okouzlující? celý článek »

Hity léta očima nejvlivnějších fashion blogerek

Hity léta očima nejvlivnějších fashion blogerek

Hitem letošního léta budou tzv. Birkenstock sandály. Dále pak květinové vzory a potisky, safari vzory, velké áčkové sukně a jemné zemité a pastelové barvy. Shodlo se na tom 22 nejvlivnějších českých módních blogerek ve výzkumu, který provedla v dubnu agentura Konektor Social. Svěřily se také, kde se nejčastěji inspirují… celý článek »

Jarní úklid? Nezapomeňte na kosmetiku!

Jarní úklid? Nezapomeňte na kosmetiku!

Chystáte se na velký jarní úklid domácnosti? Nezapomeňte během něj ani na reorganizaci svého kosmetického arzenálu, který po zimě zaslouží trochu obměnit. Přinášíme vám tipy, jak na jaro připravit svojí kosmetickou výbavu. celý článek »

Zachraňte si outfit

Zachraňte si outfit

Jak byste popsali silvestrovskou párty? Hudba, dobrá nálada, hodně skvělého jídla, tanec… Při všeobecném veselí se snadno stane malá nehoda a červené víno, čokoláda, kousek ovocného dortu či kečup přistane na vašem slavnostním outfitu. Nenechte si zkazit večer a na záchranu oděvu použijte několik rychlých triků. celý článek »

Jste na sport správně oblečeni?

Jste na sport správně oblečeni?

Každý z nás se už jistě dostal do situace, kdy jsme vyrazili sportovat a nezvolili jsme správné oblečení. Bylo vám zima nebo horko? Profoukl studený vítr všechny vrstvy vašeho oblečení? Nemusíme se zrovna chystat na celodenní ostrou cyklistickou túru – správně zvolené oblečení oceníme ho při jakékoliv pohybové aktivitě. celý článek »

Zimní doplňky? Nejlepší jsou ty praktické

Rukavice, šály, čepice, ale i nákrčníky a čelenky jsou nepostradatelným pomocníkem v chladných dnech. Co od nich očekáváme? Chceme, aby nás zahřály, ale zároveň by měly být trendy. Které by vám v letošní sezóně neměly chybět? celý článek »
Partneři rubriky Móda & styl
Zajímavé odkazy