Móda & styl

Úplety se nosí i v létě!

Úplety se nosí i v létě!

Oblečení z pletených materiálů má v sezónním šatníku zimních měsíců každý. Od úpletů očekáváme, že se do nich můžeme zachumlat a chlad nebude mít šanci. Právě z těchto důvodů by většina žen v horkém letním období do své skříně nic pleteného nepustila. Návrhářka Jaroslava Procházková svojí novou kolekcí s názvem „be happy… celý článek »

Gastronomická soutěž i návrh interiérů na podzimním veletrhu!

Gastronomická soutěž i návrh interiérů na podzimním…

Začátkem října proběhne v areálu PVA EXPO PRAHA oblíbené trio veletrhů, které zaplní všechny výstavní haly. Největší podzimní veletrh nábytku, interiérů a designu FOR INTERIOR nabídne přehlídku novinek a trendů od nejvýznamnějších firem z oboru. Část FOR DECOR & PRESENT poslouží k nákupu vánočních dárků, ale i dekorací do… celý článek »

Co potřebuje vaše pleť?

Co potřebuje vaše pleť?

Pokud chceme, aby produkty péče o pleť optimálně účinkovaly, musí být pleť dokonale čistá. Tak, aby odličování už nebylo nepříjemnou povinností. Seznamte se s pečující produktem vytvořeným na míru každému typu pleti. celý článek »

Bez jakých kosmetických pomocníků se v létě neobejdete?

Bez jakých kosmetických pomocníků se v létě neobejdete?

Vysušená a mdlá pleť bez jasu, šupinky, vrásky, pupínky a vyprahlé rty. Nic, čím byste se chtěla chlubit, že? Je nejvyšší čas nastolit v péči o pleť letní režim, abyste podobným škodám předešla a vaše pokožka na obličeji kypěla zdravím a krásou. Které kosmetické pomocníky povolat do služby a kterým dát v parných dnech… celý článek »

Nebezpečí, která v létě číhají na váš smartphone

Nebezpečí, která v létě číhají na váš smartphone

Léto už je tu a s ním i čas dovolených, krásného počasí a typicky letních radovánek. Toto období s sebou však přináší i zvýšené riziko úrazů, a to nejen těch lidských. Pozor byste měli dávat i na vaši elektroniku, především pak mobilní telefon, který u sebe nosíme prakticky neustále. Čeho se v tomto čase vyvarovat a jak… celý článek »

Charitativní akci Střihaton podpořila i Tereza Kostková

Charitativní akci Střihaton podpořila i Tereza Kostková

18. června 2015 se uskutečnil již 6. ročník úspěšné charitativní akce STŘIHATON. Organizátorem akce STŘIHATON je již tradičně Redken, značka profesionální vlasové kosmetiky společnosti L’Oréal. Kadeřnické a kosmetické studio Jana Burdová v Teplicích se do celorepublikové akce zapojilo počtvrté. Akci svou účastí ve studiu… celý článek »

Zdravé a krásné vlasy po porodu?

Zdravé a krásné vlasy po porodu?

Chcete mít zdravé vlasy? Kdo by nechtěl, že…? Jenže při našem hektickém způsobu života, stresu a často nesprávné životosprávě dostávají vlasy dost zabrat. Jedním z hlavních období, kdy doznávají naše vlasy velkých a v naprosté většině nechtěných změn, jsou období prudkých hormonálních změn u žen jako jsou těhotenství, doba… celý článek »

Svěží léto a hebká pokožka s Dove Powder Soft

Svěží léto a hebká pokožka s Dove Powder Soft

Dove představuje nový antiperspirant Dove Powder Soft. Novinka zaujme lehkou pudrovou vůní, jíž dominuje uklidňující kombinace čerstvých frézií a pivoněk. Květinové tóny doplňuje smetanové aroma jantaru, exotického santalového dřeva a bohatého pižma. Stejně jako všechny antiperspiranty Dove i varianta Powder Soft obsahuje… celý článek »
Partneři rubriky Móda & styl
Zajímavé odkazy