Móda & styl

Za českými návrháři a šperkaři na Novoměstskou radnici

Za českými návrháři a šperkaři na Novoměstskou radnici

Hledáte, jak naplnit přání dostat do své skříně kousky, které budou nejen originální, nadčasové a navíc podtrhnou vaši osobitost? Přemýšlíte, čím uspokojit věčně se opakující jarní mantru, že nemáte co na sebe a každé ráno před skříní ztrácíte čas hledáním nejvhodnějšího outfitu, ve kterém s přehledem zvládnete dopolední… celý článek »

Správné osvětlení pro dokonalý make-up

Správné osvětlení pro dokonalý make-up

Když se ráno chystáte vyrazit mezi lidi, nejdůležitější položkou není překvapivě make-up, ale správná žárovka. Ať už se chystáte použít bronzer, udělat si smokey eye, nebo jít cestou přirozeného vzhledu, žárovka je vaší alfou a omegou. Je to rozdíl mezi smokey eye a upem horníka po šichtě, bohyní políbenou sluncem… celý článek »

Módní výstava Grace ’n’ Glamour nově v Novoměstské radnici

Módní výstava Grace ’n’ Glamour nově v Novoměstské…

Nové kousky z úchvatných kolekcí českých designérů a šperkařů nakoupíte ve čtvrtek 14. května od 14 do 20 hodin na módní události Grace ’n’ Glamour, která se koná již po sedmé, letos nově v Novoměstské radnici. V jejích nádherných historických sálech se setkáte tváří v tvář s velmi známými i začínajícími českými módními… celý článek »

Vyzkoušejte aktuální žhavý trend Boho waves!

Vyzkoušejte aktuální žhavý trend Boho waves!

Sledujete ráda nové trendy nejen v módě, ale také v účesech? Pak by vaší pozornosti určitě neměly uniknout Boho waves neboli bohémské vlny. Tento ležérně rozvlněný look se stal žhavým trendem letošních přehlídkových mol světových značek a rychle získává na popularitě. Nečekejte na léto, ale noste Boho waves už dnes. Více… celý článek »

Jak se cítit příjemně v domácí kanceláři?

Jak se cítit příjemně v domácí kanceláři?

Práce z domova vám dává nejen možnost řídit si čas a práci podle svého, ale také příležitost zařídit si domácí kancelář. Protože to bude vaše místo soustředění a kreativity, musí být dobře zorganizované, ať máte vždy po ruce vše, co potřebujete. Na druhou stranu musí být také příjemné a veselé, protože v něm budete trávit… celý článek »

Teplé měsíce podle návrhářky Jaroslavy Procházkové

Teplé měsíce podle návrhářky Jaroslavy Procházkové

Slavnostní přehlídka návrhářky Jaroslavy Procházkové naznačila, jaká budou nastávající roční období. Kolekce Spring/Summer 2015 pod názvem „be happy, joyous, free“ dává tušit, že nejkrásnější měsíce roku budou pohodové, příjemné, duši lahodící, tělu lichotící a mysl povznášející. To vše díky kolekci, která zahrnuje všechny… celý článek »

Teplé měsíce vybízí k výběru správné vůně

Teplé měsíce vybízí k výběru správné vůně

Vůně patří k velmi osobním záležitostem, při jejím výběru byste si proto měli dát dobře záležet, protože vůně nás provází celý den a parfém dokáže zvýraznit naši ženskost, ovlivnit náladu i emoce. Přinášíme vám malého průvodce, jak si vybrat ten pravý parfém na míru. celý článek »

Jak probíhala show Kadeřnický talent?

Jak probíhala show Kadeřnický talent?

Pražské Divadlo Metro představilo v sobotu 7. března divákům netradiční akci – první ročník unikátní komponované show Kadeřnický talent. V průběhu odpoledne předvedli své umění tři mladí kadeřníci Filip Macenauer, Lukáš Žyla a Matej Kalkowski, doprovázení tanečními a komickými vystoupeními. celý článek »
Partneři rubriky Móda & styl
Zajímavé odkazy