Móda & styl

Honosným svatbám odzvonilo. Trendem je vesnický styl, místo hostiny párty

Honosným svatbám odzvonilo. Trendem je vesnický styl…

V loňském roce uzavřelo v Česku sňatek přes 40 000 párů. Ty, které to čeká letos, mají nejvyšší čas začít s přípravami. Téměř 80 % budoucích novomanželů si své „ano“ řekne během letních měsíců. Vhodné prostory se ale rychle plní, ty nejpopulárnější jsou i rok dopředu zadané. celý článek »

Jarní úklid v kosmetice

Jarní úklid v kosmetice

Chystáte se na velký jarní úklid domácnosti? Nezapomeňte během něj ani na reorganizaci svého kosmetického arzenálu, který po zimě zaslouží trochu obměnit. Přinášíme vám tipy, jak na jaro připravit svojí kosmetickou výbavu. celý článek »

Jaké nejlépe nosit zimní doplňky

Jaké nejlépe nosit zimní doplňky

Klasikou zimní sezóny nejsou jen teplé bundy a svetry ale také doplňky v podobě hravých šál, hřejivých čepic nebo praktických rukavic. Vedle nich se v oblíbenosti řadí na přední místa doplňky z umělých i pravých kožešin, trendy kšiltovky nebo výrazné klobouky. V pletených doplňcích vedou neutrální odstíny šedé, buď v celé… celý článek »

Plesová sezóna klepe na dveře

Plesová sezóna klepe na dveře

Chystáte se na ples? Ale ještě nemáte zvolené správné střevíce, ve kterých byste protančila celou noc? Poradíme vám, jak si vybrat pravé boty na ples. Můžete mít ty nejkrásnější šaty, ale výběrem špatných bot lze velice zkazit celkový dojem. Vhodné plesové obuvi a doplňkům proto věnujte pečlivou pozornost. celý článek »

Vlasy pod čepicí? Žádný problém!

Vlasy pod čepicí? Žádný problém!

Podzim je v plném proudu a zima nám klepe na dveře. Opět tak přichází dilema – čepice, ano či ne? My říkáme rozhodně ano, nejen, že vás krásně zahřeje, ale skvěle s ní doplníte svůj podzimní nebo zimní outfit. A pokud máte obavy, že budou vaše vlasy zplihlé a účes ztratí tvar, vlasová stylistka Jana Burdová, majitelka… celý článek »

Oblečení a kosmetika – šup do ledničky!

Oblečení a kosmetika – šup do ledničky!

V dnešní době požadujeme od lednice mnohem více, než jen skladování týdenního nákupu potravin. Pro současné domácnosti je také důležité, aby bylo v lednici možné co nejefektivněji skladovat všechny výrobky bez ohledu na to, zda se jedná o potraviny či jiné předměty. Podle nedávného průzkumu používá 22 milionů Evropanek… celý článek »
Partneři rubriky Móda & styl
Zajímavé odkazy