Móda & styl

Nadčasové doplňky aneb jsou diamanty věčné?

Nadčasové doplňky aneb jsou diamanty věčné?

Jistě víte, že móda je vrtkavá a podléhá více či méně kreativní představivosti módních návrhářů, kteří se dokázali prosadit ve světě haute couture. Pár vyvolených určuje, co se kdy bude nosit. Ale když se podíváte na přehlídky a tvorbu těch nejznámějších tváří, je vám jasné, že do šatníku byste si mohla pořídit pouze pár… celý článek »

Novou kolekci značky JAROSLAVA neomezují věkové limity

Novou kolekci značky JAROSLAVA neomezují věkové limity

Kolekce TIMELESS HARMONY A/W 2016/2017, kterou představila návrhářka Jaroslava Procházková začátkem října v zaplněném Mramorovém sále pražské Lucerny, nese již ve svém názvu pocit nadčasovosti, nekonečnosti, je zbavena věkových limitů. Na molu se setkala Světlana Nálepková se svou dcerou Josefínou Nesvadbovou, která je… celý článek »

5 tipů, jak začít žít zeleně

5 tipů, jak začít žít zeleně

Víte, že je to již více jak měsíc, co lidstvo žije na ekologický dluh? Vyčerpalo totiž roční zásoby planety Země. To znamená, že již několik týdnů spotřebováváme více přírodní zdrojů, než kolik zvládne Země za jeden rok obnovit. Přečtěte si, co můžete udělat, abyste žili zeleněji a Zemi alespoň trochu odlehčili. celý článek »

Grace'n'Glamour - Fashion and the City

Grace'n'Glamour - Fashion and the City

Každá dámská šatní skříň si zaslouží alespoň jeden designérský kousek, který dokáže i z nudného dne udělat svátek. V sobotu 8. října bude výběr těch nejlepších úlovků do vašeho šatníku jednoduchý, zábavný a pohodlný. celý článek »

POZVÁNKA DO SVĚTA KRÁSY A HARMONIE: 22. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2016 PODZIM

POZVÁNKA DO SVĚTA KRÁSY A HARMONIE: 22. kosmetický…

Pro očekávaných dvacet tisíc návštěvníků nabídne o víkendu 9. a 10. 9. 2016 své novinky i tradiční výrobky téměř 350 vystavovatelů zastupujících několik set známých a prestižních značek. Zastoupena bude především kosmetika, přístroje a vybavení pro salony, péče o vlasy, péče o nehty, jejich modeláž a zdobení, přípravky pro… celý článek »

Jak se dokonale vybavit na pláž

Jak se dokonale vybavit na pláž

Pobyt na pláži je pro většinu z nás spojen se skvělým relaxem a ničím nerušeným klidem. Jestliže si i vy chcete dopřávat takovýchto příjemných momentů, měli byste být na pláž dokonale vybavení. Že nevíte, co byste si všechno měli s sebou vzít? Nevadí, v následujících řádcích vám poskytneme několik zajímavých informací… celý článek »
Partneři rubriky Móda & styl
Zajímavé odkazy