Novou kolekci značky JAROSLAVA neomezují věkové limity

Designérka pracuje s luxusními materiály i příjemnou harmonickou barevností. Modely jsou vytvořeny z přírodních italských přízí – fine wool, lambswool, merino fine wool, viskoza a silk, jež zaručují komfortní pohodlí. Návrhářka, která je pod značkou JAROSLAVA známá i ve světě, svoji novou kolekci rozdělila do několika barevnostních celků, v nichž se prolínají šité modely s modely úpletových řad, které vytvářejí navzájem snadno kombinovatelné oblečení. Béžovo-krémové zabarvení navozuje eleganci a touhu po osobním komfortu. Řadu, v jejímž základu jsou výrazné barevné vzory na lehce saténovém podkladu v kombinaci s nápadným žlutým akcentem, JAROSLAVA navrhla především pro sebejisté atraktivní ženy. Šedá v různých valérech je zárukou sofistikovanosti a dává novou volnost v možnosti kombinovat.

Pro slavnostní příležitosti i každodenní nošení

Aktuální nabídka zahrnuje plédy, šály i šperky, kterými žena hravě dotvoří svoji image a přizpůsobí tak základ běžnému dennímu nošení i slavnostním příležitostem. “Celá kolekce působí velmi pohodově, je plná záhad a tajemností. Současně však představuje velkou variabilitu při použití jednotlivých elementů. Výsledkem může být outfit pro denní nošení, či móda pro slavnostnější situace. K dispozici jsou velikosti S, M, L a XL, protože  pro značku JAROSLAVA je samozřejmostí obléknou všechny ženy”, zdůrazňuje Jaroslava Procházková.

Rub nebo líc?

Oblečení z kolekce A/W 2016/2017 i nadále navazuje na myšlenku proměnlivosti oděvu, kterou JAROSLAVA využila již v jarní a letní kolekci. Díky nové technologii zpracování úpletu ve fázi konfekčního zakončení lze oděv používat z lícové i z rubové strany. Dva typy výstřihů znásobují počet možných outfitů a nákupem jednoho kusu tak zákaznice získá čtyři plnohodnotné varianty využití.