Oblečte se hezky i do postele. Bude se vám lépe spát.

Noční šaty, ve kterých vám bude pohodlně

Nočních košil existují stovky různých druhů a určitě se vyplatí jich zkusit více. Určitě vám nesmí chybět jedna jednoduchá bavlněná, která se příjemně nosí a zároveň je elegantní, protože trochu připomíná šaty. Zvolte si takovou, ve které se budete cítit dobře, třeba jednobarevnou. Rozhodně ale není od věci volit spíše veselé barvy, ať na vás v noci nejdou chmury. Zvolit můžete i trendy krajkové nebo jinak zdobené košilky, ve kterých se budete cítit dobře.

Sexy košilky zdvihnou sebevědomí

Mezi vaším nočním prádlem by neměla chybět alespoň jedna sexy košilka. Jednou za čas se v ní vyplatí spát, i když jste single, protože si tak zvýšíte sebevědomí. Nemusí se jednat o žádnou průsvitnou záclonu, ve které se budete cítit jako ve výloze. Pro každého je sexy něco jiného, takže zvolte takový střih a design, ve kterém se budete cítit dobře a ne se celou noc červenat.

Pyžamo nemusí být nuda

Pyžamo je klasika, která se vyplatí v zimě, protože více zahřeje, ale pro celou řadu žen je zoufale nudná. Naštěstí módní návrháři mysleli i na pyžama a dali jim moderní nádech. Můžete si proto vybrat krásná vzorovaná, roztomilá, ale třeba i saténová pyžama. Další variantou jsou třeba pohodlné legíny a bavlněné triko.

Tričko a minikraťasky

Pokud patříte mezi ženy, kterým jsou košile nepříjemné, ale v pyžamu se cítí jak děda Josef, zvolte variantu s krátkými rukávy a krátkými nohavicemi. Pyžamka můžou mít jak tílko, tak tričko a k tomu volné kraťasy, které zdůrazní vaše hezké nohy. Romantické duše mohou volit romantické barvy a rozpustilé ženy se kompletem mohou vrátit do dětství a pořídit si třeba kytičkované nebo obrázkové varianty.

Jednotlivé kousky střídejte

Ideální variantou je nespat pořád v tom stejném a jednotlivé kousky střídat. Občas si vzít sexy košilku, jindy dopřát kůži oddech v bavlně. A pokud nemáte na výběr? Využijte toho, že se blíží Vánoce a napište si o něco pěkného Ježíškovi.