Soutěž o řasenku, díky níž budou mít vaše řasy oslňující délku a hustotu

Objemový kartáček

Díky speciálnímu kartáčku, bohatému na štětiny, dokážete pročesat jednotlivé řasy a dodáte jim tak nebeský objem od kořínků až ke konečkům.

Nadýchaná krémová textura

Krémové složení je obohaceno o ricinový olej, který prokazatelně podporuje růst řas a spolu se sytými černými pigmenty zajistí jejich přímo oslňující délku. Textura řasenky je navíc speciálně navržena tak, aby vaše řasy nezatěžovala.

Snadná aplikace

Každodenní nanášení řasenky může být potěšením – díky spojení objemového kartáčku a příjemné textury řasenky Paradise Extatic už nebudete chtít používat jinou!

Účinnost řasenky Paradise Extatic potvrzují také výsledky instrumentálního testu, které byly získány na základě sebehodnocení 107 žen. Celkem 90 % z nich potvrzuje, že po použití řasenky Paradise Extatic jsou jejich řasy intenzivní a plné objemu, více než 98 % žen zpozorovalo prodlužující efekt a 79 % zúčastněných konstatovalo, že jejich řasy zůstaly na dotek pružné.

Tvář značky

Hlavní představitelkou řasenky Paradise Extatic je Elle Fanning, úspěšná, mladá herečka a od června také ambasadorka značky L ́Oréal Paris. Díky své jemné porcelánové pleti působí jemně a křehce, ale svůj vzhled dokáže velmi rychle měnit. Ať už ji však spatříte s klasickým líčením hollywoodských krásek nebo s účesem s růžovými vlasy doplněným o duhové oční stíny, vždy bude vypadat skvostně.

Soutěž o 5× řasenku Paradise Extatic

Ve kterém z těchto filmů hrála Elle Fanning, hlavní představitelka řasenky Paradise Extatic?

  • a) Padesát odstínů šedi
  • b) Zloba – Královna černé magie
  • c) Hunger Games

Správnou odpověď zasílejte nejpozději do 22. 12. 2017 na e-mail soutez@npmedia.cz a do předmětu uveďte řasenka Paradise Extatic.