Cestujeme pohodlně, s dětmi či na pracovní schůzku

Cestování s nejmenšími

Na zadní stranu předního sedadla jednoduše připevníte organizéry, do kterých umístíte hračky, telefony, powerbanky, tablety a vůbec veškerou drobnou elektroniku. Na výběr je několik druhů, přičemž plastové organizéry se hodí i na uschování nejrůznějších pochutin, jídla a nápojů. Pokud chcete ve svém voze eliminovat výskyt drobečků, pro konzumaci svačinek či jiných drobivých pokrmů perfektně poslouží jídelní pult. Snadno ho složíte, pokud ho nepoužíváte, a nezabere vám tak ve voze prakticky žádné místo. Dětem můžete pořídit také organizéry ozdobené jejich oblíbenými hrdiny, jako jsou ti z Ledového království, Star Wars nebo Cars. S těmito motivy pořídíte i stylové cestovní polštářky, které umožňují pohodlné opření hlavy ze stran, a zároveň ulehčují krční páteři vašich dětí. Mezi dvě dětské autosedačky na zadním sedadle je také vhodné umístit k tomu speciálně určený typ organizéru. „Nabízí množství kapes a přihrádek, takže do něj můžete uložit hračky, lahve na pití a nejrůznější drobné předměty. Organizér lze snadno připevnit k bezpečnostnímu pásu, takže nesklouzne ze sedadla. Díky organizéru tak děti mají všechny potřebné věci po ruce a řidič se může plně věnovat jízdě, aniž by byl pro zachování klidu v kabině nucen asistovat spolujezdcům při hledání nejrůznějších předmětů,“ doporučuje s úsměvem Michal Knor ze společnosti Auto Kelly.

I v horkých dnech vždy osvěžující chladivý nápoj

V případě multifunkčního vybavení do auta můžete sáhnout třeba po chladicí tašce, kterou stejně jako organizéry připevníte na zadní stranu předního sedadla. Díky ní si budete moci během cesty vychutnat osvěžující chladivý nápoj nebo ovoce a navíc vám také ochrání sedačky před znečištěním a nabídne mnoho úložného prostoru. Chladicí tašku s přehledem pořídíte do tisíce korun.

První dojem je jen jeden, udělejte si ho co nejlepší

Pokud svým vozem často vyrážíte na pracovní schůzky, jistě oceníte cestovní ramínka. Ta jednoduše namontujete na opěrky hlavy, aniž byste potřebovali nějaké speciální nářadí. Na důležitou pracovní schůzku tak dorazíte, jako byste přijeli přímo od krejčího.

Zavazadlový prostor přehledně

Často se stává, že při balení na výlet či dovolenou nabydete dojmu, že v kufru svého auta nemůžete zákonitě nic rychle najít. Díky organizérům budete mít všechny své věci přehledně uloženy. Zastavit se jen tak po cestě u vody a najít ručníky či jiné vybavení nebude nikdy jednodušší. Organizéry jsou vhodné pro uložení zavazadel, nákupu, nářadí, autolékárničky, ale i nezbytné výbavy. Na výběr je hned několik druhů podle objemu a k dostání jsou i stylové vychytávky jako třeba kempinkový košík v různých barvách.