Chraňte svou peněženku před vysokými výdaji spojenými s létem

AkcniCeny.cz pro Vás každý den sledují akční nabídky desítek prodejců působících po celé České republice. Zároveň, AkcniCeny.cz Vám nabízí informace o možnostech zvýhodněných nákupů pro konkrétní pobočky. Pokud tedy máte ve svém okolí více poboček stejného prodejce, který nabízí ve stejném období slevy na různé produkty, dozvíte se, do které provozovny se Vám zrovna vyplatí vyrazit.

Kontrola položek z nákupního seznamu na pár kliknutí

AkcniCeny.cz Vám také napoví, která akční nabídka je ta nejvýhodnější, tj. její cena po slevě je nejnižší, bez ohledu na procentuální slevu uvedenou na letáku. Kromě toho, že na tomto webu najdete „klasické“ akční letáky v elektronické podobě, mají pro Vás AkcniCeny.cz připraveny i přehledy rozdělné do logických kategorií. Doslova na pár kliknutí si tedy zkontrolujete, kdo a s jakou slevou nabízí aktuálně ve slevě např. nafukovací zahradní bazén, zahradní gril či nábytek, pomůcky pro práci na zahradě, hračky apod.

„Časujte“ nákupy, ušetřete až 80 %

Pokud dokážete své nákupy „časovat“, tj. konkrétní položky z Vašeho seznamu nepotřebujete ihned, jistě Vám přijde vhod funkce Strážce slev, který prochází aktuální akční nabídky za Vás. V případě, že Strážce slev narazí na nabídku, která odpovídá Vašemu zadání, informuje Vás o tom mailem. Časováním koupě lze ušetřit zejména u zboží dlouhodobé spotřeby, ať už jsou to např. grilovací brikety, zahradní nábytek, chemie do bazénu apod. Chytrými nákupy, se kterými Vám pomohou AkcniCeny.cz výrazně snížíte své náklady spojené s nákupem zboží během letních prázdnin. Navštivte ještě dnes tento web a ověřte si, jestli právě teď lze koupit za výrazně nižší ceny některé položky z Vašeho nákupního seznamu.