Sháníte půjčovnu užitkových vozidel? Pomůžeme vám

Nebojte se vypůjčení užitkových vozů

Pro chvíle, kdy se zakázky valí proudem, můžete zaměstnat brigádníky a půjčit si auta. Vyplatí se to více než kupovat vozidlo, které by nebylo využíváno po celý rok. Nejdřív však musíte zjistit, zda se vůbec ve vašem okolí nějaká půjčovna užitkových vozidel nachází a kde se dá dodávka půjčit.

S autopůjčovnami pro osobní vozidla se v posledních letech roztrhl pytel. Lidé jejich služeb využívají čím dál častěji. Když potřebují pěkné auto na svatbu, dodávku na stěhování, vícemístný vůz na dovolenou s celou rodinou nebo třeba půjčit auto na druhé straně republiky, kam dojeli vlakem. Půjčovny dodávek a užitkových vozů ovšem tak rozšířené nejsou. Proto je třeba dobře hledat.

Pražští mají v tomto výhodu, v hlavním městě se půjčovna nákladních automobilů a užitkových vozů najít dá. K těm s největším výběrem patří Vans renting. V jejich nabídce objevíte oblíbené Iveco Daily či Ford Transit, ale i méně obvyklé modely.

Auta z půjčovny jsou spolehlivá, vybírejte pečlivě

U Vans renting si můžete být jistí, že všechna půjčovaná vozidla jsou v perfektním stavu. Půjčují jen zánovní auta, pravidelně je obměňují. Nemusíte se tedy bát vydat se s nimi klidně i do zahraničí, lze s nimi jezdit neomezeně po celé EU.

A ceny? Jsou samozřejmě individuální dle modelu. Například Iveco Daily 35C13 seženete za 15 000 Kč za měsíc. Je však nutné složit kauci a vozidlo si zapůjčit minimálně na 7 dní.

Chcete vidět více než 100 vozidel, která jsou v nabídce? Půjčovna dodávek Praha 10 je otevřena ve všední dny od 8 do 18 hodin a v sobotu od 8 do 16 hodin.