Soutěž: Tipy na vánoční dárky pro milovníky pivních speciálů

Kolekce Litovelského sládka pro skutečné pivní znalce

Kolekce litovelského sládka je ideální vánočním dárkem nejen pro pivaře. V setu najde obdarovaný čtyři dvojice pivních speciálů, které by neměly uniknout vytříbené chuti příznivců tohoto pěnivého nápoje. Ochutnat tak mohou svrchně kvašený Litovel ALE, nefiltrovaný polotmavý a výjimečně silný Litovel Gustav, nefiltrovaný světlý ležák Litovel Václav, uvařený na počest svatého Václava, patrona všech pivovarníků, a světlý filtrovaný Litovel Sváteční speciál. Potěšte své milované unikátní chutí vybraných českých piv z pivovaru Litovel.

Cena: od 159 Kč vč. DPH

Multipack výjimečně hořkého Litovel ALE potěší fajnšmekry

Chuťové buňky opravdových pivních fajnšmekrů potěší intenzivní a dlouhotrvající hořkost Litovel Ale, které je dosahováno tradiční přípravou piva britského typu spočívající ve svrchním kvašení. Vyvážený a litovelským sládkem pečlivě vyladěný poměr tří druhů chmele a tří druhů sladu, podtržený zlatavě jantarovou barvou. To vše je doplněno aromatem tropických plodů a typickou květinově kořeněnou vůní, které do tohoto nápoje vnesly vyladěné poměry netradičních chmelů.

Cena: od 159 Kč vč. DPH

Darujte zážitek z vaření piva v minipivovaru

Pokud máte doma milovníka piva, který zlatavému moku s pěnivou čepicí nikdy neodolá, dopřejte mu možnost uvařit si vlastní pivo, které si vyladí přesně podle svých chuťových pohárků. Darujte mu dárkový poukaz na vaření piva v Pivovaru Litovel. Pod odborným dohledem sládka si v prostorách litovelského minipivovaru může každý uvařit pivní speciál podle doporučených či vlastních receptur. Více informací najdete na www.litovel.cz. Cena: na stránkách pivovaru

Pojďte s námi soutěžit

Jakého typu je pivo Litovel Ale?

  1. dánského
  2. španělského
  3. britského

Správné odpovědi zasílejte do 27. prosince na soutez@mnpmedi­a.cz s heslem LITOVEL. Pro pět výherců máme nachystané balíčky piva Litovel v hodnotě 500 Kč. Výherci budou kontaktování e-mailem. Soutěž se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let.