Virtuální kanceláře v Praze ulehčí vašemu podnikání

Jak funguje virtuální kancelář?

Pokud se rozhodnete pro cestu vaší firmy bez vlastních kanceláří, zjistíte, že vám odpadnou velké starosti a administrativa a samozřejmě i nemalé finanční výdaje. Optimální řešením je virtuální kancelář, kdy se domluvíte na využívání kancelářských prostor pouze v případě nutnosti, jakou může být schůzka s klientem nebo pravidelná setkávání týmu. Pro tyto případy pro vás budou připraveny adekvátní prostory virtuální kanceláře – zasedačka nebo kancelář s veškerým potřebným vybavením – s tiskárnou, papíry či službami recepce. Po domluvě lze připravit občerstvení pro vaše hosty nebo se domluvit na vyřizování telefonních hovorů a pošty recepcí. Finančně se vám tato služba určitě vyplatí a navíc získáte reprezentativní prostory v centru města.

Sídlo firmy v Praze

Pokud jste na volné noze a podnikáte odkudkoliv, pak je pro vás zajímavá nabídka mít sídlo firmy v Praze. Nejen, že je to reprezentativní, ale nikdo z vašich klientů nemusí vědět, odkud přesně podnikáte. Vy přitom můžete cestovat a pracovat třeba z druhé části světa. Mít sídlo firmy v Praze se hodí i kvůli komunikaci s úřady a je tu i možnost vyřizování hovorů s přesměrováním na vás. Samozřejmostí je přesměrování pošty na vámi udanou adresu.

Založení společnosti

Nemáte ještě založenou vlastní společnost? Pokud nechcete trávit dlouhé hodiny na úřadech, svěřte se do rukou profesionálů. Založení společnosti s.r.o. je hračkou pro ty, kdo se v oboru pohybují a vědí, kam zajít a co vyřídit. Obnáší to totiž běhání po úřadech, založení datové schránky, registrace v obchodním rejstříku atd.