Zpátky do školy – fit a plní energie

Tyčinku Fit Fruit, stejně jako ostatní produkty této značky, přináší na trh česká společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina. Jak název napovídá, zaujme děti bohatou ovocnou chutí. Ta se skrývá mezi dvěma lehoučkými oplatkami, které se na jazyku jen rozplynou. Fit Fruit je chutným a čistě přírodním zdrojem dlouhodobě se uvolňující energie, je ovocně sladká a má nízký obsah tuku.

Co všechno tyčinka obsahuje?

Kromě uhlohydrátů jako zásobárny energie obsahuje lehce stravitelné bílkoviny, které dětem poslouží pro rychlou regeneraci sil. Hodí se tedy také jako odpolední svačinka třeba po sportovním kroužku. Najdeme v ní potřebné vitamíny, minerály a v neposlední řadě vlákninu. Ta je nezbytně důležitá pro správné trávení a zprostředkovaně také pro dobré fungování imunitního systému.

Kolik je příchutí?

V nabídce je 5 různých příchutí – jedna pro každý školní či pracovní den v týdnu. Která se stane favoritem u vás doma? Bude to višeň, meruňka, limeta, lesní ovoce nebo brusinka? Uvidíte, že tyčinky si rychle oblíbí nejen vaše děti. Díky vyváženému a nutričně bohatému složení se hodí i pro aktivní sportovce nebo unavené maminky, které budou mít s nástupem do škol a školek zase spoustu starostí. Fit Fruit neobsahuje palmový olej a odpovídá standardům veganského stravování.

Kde jsou k dostání?

Tyčinky jsou v prodeji u všech běžných maloobchodních prodejců potravin. Další informace o kompletním portfoliu značky Fit naleznete na webových stránkách www.tycinkafit­.cz.